IT spetsialistide värbamine

  IT värbamine

  IT värbamine on teenus mille raames otsitakse ja valitakse arendus-, suurandmete ja tehisintellekti valdkonna spetsialiste. Pakume terviklikku teenust kandideerimisest kuni kandidaadi tööle asumiseni.

  Stafferty IT-värbajatel on oma spetsialistide võrgustik, hästi välja töötatud otsingualgoritmid professionaalsetes kogukondades ja sotsiaalvõrgustikes, programmid teabe otsimiseks ja süstematiseerimiseks.

  Omame teadmisi kandidaatide leidmisel erinevate sektorite ettevõtetele: e-kaubandus, IT, FinTech, logistika, jaemüük jne.

  Millal on see teenus vajalik?

  • Ettevõtte enda ressursid on ülekoormatud

  • Positsioon peab saama kiiresti täidetud ja selleks on kindlaks määratud ajaraam

  • Ettevõtte tegeleb ise otsinguga aga on vaja lisakandidaate

  Töötame järgmiste profiilidega: back-end, front-end, DevOpsi insenerid, GameDev, mobiiliarendajad, arhitektid, testijad, süsteemi- ja ärianalüütikud, andmeanalüütikud, tootejuhid.

  Meie teenused
  Värbamine
  Värbamine on selliste kandidaatide otsimine ja valik alalisele töökohale, kellel on ettevõtte praeguste ja pikaajaliste plaanide elluviimiseks vajalikud omadused ja oskused. Pakume erinevaid juhtivaid lahendusi, et toetada oma kliente parima püsiva personali leidmisel.
  Värbamine
  Projektivärbamise näol on tegemist töötajate suuremahulise värbamisega tööandja standartsetele ametikohtadele. Seda lahendust nimetatakse ka massvärbamiseks.
  Värbamine
  Juhiotsing on kõrgemate töötajate värbamine, sealhulgas juhatuse direktorid, tippjuhid ja nišispetsialistid.
  Kontakt
  Teil on küsimus?
  Stafferty Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в Stafferty!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...