Korruptsiooni vältimine

  Korruptsiooni vältimine

  Stafferty teatab avalikult oma eiramisest korruptsioonile selle mis tahes vormis ja ilmingutes, mis tähendab absoluutset keeldu juhtidele, töötajatele, aga ka teistele isikutele, kes tegutsevad ettevõtte nimel ja/või selle huvides, otseselt või kaudselt, isiklikult või läbi kolmandate osapoolte, et osaleda korruptiivsetes tavades.

  Korruptsioon on ametiseisundi kuritarvitamine, altkäemaksu andmine ja vastuvõtmine, võimu kuritarvitamine, kaubanduslik altkäemaksu andmine või muu ebaseaduslik kasutamine, mille üksikisik (ametlik) isik kasutab ametliku seisundi rikkudes ühiskonna ja riigi õigustatud huve, et saada kasu. raha, väärisesemete, muu vara või teenuste kujul, muude omandiõiguste enda või kolmandate isikute näol või teiste isikute poolt antud isikule ebaseaduslikult hüvitiste andmise näol. Korruptsioon on ka eespool nimetatud eksitus ettevõtte nimel ja/või selle huvides.

  Stafferty kasutab kõiki vajalikke meetmed korruptsiooni ennetamiseks ja vältimiseks. Ettevõtte juhtkond on huvitatud õigeaegse teabe saamisest eelseisvate või olemasolevate korruptsioonifaktide kohta, samuti faktide kohta, mis puudutavad ettevõtte töötajate poole pöördumist, et nad saaksid neid ära hoida.


  Kontakt
  Teil on küsimus?
  Stafferty Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в Stafferty!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...