Lahkumisintervjuu
  Uudiste loendisse

  Lahkumisintervjuu - kuidas mitte sildu põletada?

  Lahkumisintervjuu - kuidas mitte sildu põletada?

  Töökohtade vahetamisel on lahkumisintervjuud selle protsessi üks tähelepanuta jäetud aspekte. Kuigi see muudab enamiku töötajatest närviliseks, võib rõõmsal toonil lahkumine luua teie ettevõttele ja töökaaslastele püsiva mulje, tagades teie professionaalse võrgustiku säilimise. Käesolevas artiklis vaatleme lahkumisintervjuu tähtsust ja pakume kasulikke näpunäiteid selle kohta, kuidas selles protsessis navigeerida ilma sildu põletamata.

  Eesmärk

  Viimast kohtumist tööandja ja organisatsioonist lahkuva töötaja vahel nimetatakse lahkumisintervjuuks. Selle eesmärk on saada töötajatelt olulist sisendit nende kogemuste kohta organisatsioonis. Need andmed võivad aidata ettevõttel teha vajalikke muudatusi töökeskkonna parandamiseks, oluliste töötajate hoidmiseks ja tervisliku ettevõtte kultuuri loomiseks.

  Ettevalmistus

  Enne lahkumisintervjuud võtke aega, et mõelda oma kogemustele ettevõttega. Määrake nii positiivsed aspektid kui ka parandamist vajavad kohad. Keskenduge konstruktiivsete kommentaaride esitamisele. Valmistuge arutama konkreetseid juhtumeid, mis toetavad teie tagasisidet, korraldades oma mõtteid. Mõelge kõigile küsimustele või muredele, mis teil võivad tööandjale vestluse ajal tekkida. Ettevalmistus tagab, et lahkumisintervjuu kulgeb sujuvalt.

  Professionaalsus

  Oluline on säilitada kogu lahkumisintervjuu vältel professionaalne ja optimistlik suhtumine. Pidage meeles, et suhete hävitamisel võib olla teie karjäärile pikaajaline mõju. Vältige teiste süüdistamist või vastikutes aruteludes osalemist. Tehke parandusettepanekuid, rõhutades samal ajal ettevõttes veedetud aja positiivseid aspekte. Oluline on vaadata suurt pilti ja pakkuda teadmisi, mis aitavad organisatsioonil edasi liikuda. Professionaalsust demonstreerides avate ukse potentsiaalsetele väljavaadetele.

  Tänu

  Tunnustuse väljendamine on hea viis lõpetada lahkumisintervjuu meeldival noodil. Tunnustage võimalusi, õpikogemusi ja ametialast arengut, mille teenisite organisatsioonis töötades. See žest mitte ainult ei edenda head tahet, vaid tagab ka selle, et teie lahkumist tajutakse pigem positiivse kui halva üleminekuna: tänulikkust rõhutades avaldate püsivat mõju ja säilitate oma endiste kolleegidega kindlad töösuhted.

  Lahkumisintervjuu võimaldab töötajatel esitada konstruktiivseid kommentaare, olles samal ajal professionaalne ja jättes ettevõttele ning töökaaslastele suurepärase mulje. Pidage meeles, et headel tingimustel lahkumisega võivad kaasneda edasised soovitused, võrgustike loomise võimalused ja positiivne maine teie ametialal.

  Stafferty Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в Stafferty!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...