Väikeettevõtete ja iduettevõtete värbamisstrateegiad
  Uudiste loendisse

  Värbamisstrateegiad väikeettevõtetele ja idufirmadele

  Värbamisstrateegiad väikeettevõtetele ja idufirmadele

  Piiratud ressursid ja kaubamärgi maine võivad väikeettevõtete ja idufirmade jaoks kvalifitseeritud ekspertide ligimeelitamise ja hoidmise muuta keeruliseks. Väikeettevõtted ja idufirmad seevastu võivad tõhusalt konkureerida parimate inimeste nimel, kui nad kasutavad õiget värbamisstrateegiat. Selles postituses vaadeldakse mõningaid väikeettevõtete ja idufirmade jaoks tõhusaid värbamistaktikaid.

  Määratlege oma unikaalne müügipakkumine (UMP)

  Väikeettevõtted ja idufirmad peaksid rõhutama end eristavaid eeliseid. Kas see on dünaamiline tööõhkkond, paindlik tööaeg või võimalus midagi tõeliselt muuta? Määratlege, mis eristab teie organisatsiooni suurematest ettevõtetest. Rõhutage neid omadusi oma töökuulutustes ja intervjuude ajal, et meelitada ligi teie veendumusi jagavaid inimesi.

  Kasutage töötajate soovitusi

  Teie praegused töötajad võivad olla teie kõige väärtuslikum värbamisvara, seega julgustage neid soovitama kvalifitseeritud kandidaate oma ametialastest võrgustikest. Looge töötajate soovitusprogramm, et tunnustada ja premeerida töötajaid, kes pakuvad edukalt välja uue töötaja. Olemasolevate töötajate soovitatud kandidaadid sobivad sageli ettevõtte kultuuri.

  Parandage oma kohalolu veebis

  Veenduge, et teie ettevõtte veebisait ja sotsiaalmeedia profiilid oleksid ajakohased ja atraktiivsed. Parandage oma kohalolekut veebis, kasutades otsingumootori optimeerimise taktikat. Kui potentsiaalsed kandidaadid uurivad teie organisatsiooni, peaksid nad nägema intrigeerivat sisu, mis tõstab esile teie visiooni, kultuuri ja saavutusi.

  Pakkuge kaugtööd

  Kaugtöövõimaluste pakkumisega saavad väikeettevõtted ja idufirmad meelitada ligi suuremat hulka talente. Paljud kõrgelt koolitatud inimesed hindavad kõrgelt paindlikkust ning töö- ja eraelu tasakaalu. Kaugtöö aktsepteerimine võimaldab teil jõuda talentideni kogu maailmas ja meelitada ligi kandidaate, kes eelistavad sellist töökorraldust.

  Praktikaprogrammid

  Investeerige praktikaprogrammidesse, et leida ja arendada uusi talente. Need programmid võivad olla kulutõhusad ja võimaldavad leida kvalifitseeritud personali, kes on juba tuttav teie organisatsiooni kultuuri ja töökorraldusega.

  Tõstke esile kasvuvõimalused

  Tõstke esile edutamisvõimalused oma organisatsioonis. Kandidaadid, eriti millenniumi põlvkonnad ja Z-põlvkond, otsivad võimalusi õppimiseks ja arenemiseks. Oma värbamispüüdlustes näidake üles pühendumust töötajate kasvule ja edutamisele.

  Pakkuge mõistlikke kompensatsioonipakette

  Kuigi väikeettevõtted ja idufirmad ei pruugi alati suuta suuremate korporatsioonidega palkade osas konkureerida, kaaluge konkurentsivõimeliste kompensatsioonipakettide pakkumist. Tipptöötajate ligimeelitamiseks hõlmab see selliseid eeliseid nagu tervisekindlustus, enesearendamise võimalused ja tulemuspõhised boonused.

  Looge tugev tööandja bränd

  Tööandja bränd on teie tööandja maine. Looge positiivne kuvand, arendades positiivset töökultuuri, julgustades töötajaid tagasisidet andma ja lahendades keerukused võimalikult kiiresti. Suurepärasel tööandja brändil võib olla suur mõju teie suutlikkusele tippspetsialiste ligi meelitada ja neid hoida.

  Neid värbamistaktikaid rakendades saavad väikeettevõtted ja idufirmad talentide pärast edukalt konkureerida. Ärge unustage isikupärastada lähenemist oma ettevõtte konkreetsetele tugevatele külgedele ja vajadustele, et meelitada ligi parimaid kandidaate ning luua andekas ja entusiastlik personal, kes ettevõtet edasi viiks.

  Stafferty Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в Stafferty!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...